Osiedle Wolność – Radom

wolnosc_front-14

Osiedle Wolność to prestiżowe inwestycja o doskonałej lokalizacji w samym sercu Radomia, w dzielnicy Śródmieście. Osiedle swoją architekturą i klasą stworzy miejsce wyróżniające się w mieście.

Nasza inwestycja to połączenie piękna współczesnej architektury z zachowaniem historycznego znaczenia tego miejsca. Osiedle Wolność bez wątpienia spełni wysokie wymagania przyszłych Mieszkańców i stanie się dla nich spełnieniem marzeń o własnym lokum. Da gwarancję spokoju, bezpieczeństwa i wytchnienia po dniu pracy.

Kompleks mieszkaniowy zostanie wybudowany u zbiegu ulic Wolność i Grochowej, w najlepiej położonej cichej, a zarazem centralnej części miasta. Osiedle będzie wyposażone rozbudowaną infrastrukturę rekreacyjną wraz z użytkowymi zielonymi dachami i placem zabaw dla dzieci. Kamienice zostaną wybudowane według zasad budownictwa energooszczędnego, gwarantując wysoki komfort życia i niskie koszty eksploatacji.

Zespół pięciu kameralnych budynków, z pięcioma kondygnacjami, tworzących jedną bryłę w układzie litery C, pomieści łącznie 163 mieszkania (2 do 4 – pokojowych z możliwością łączenia) i 1520 metrów kwadratowych powierzchni usługowych. Właściwy dobór obiektów handlowych i usługowych na parterach kamienic ma na celu ułatwienie życia codziennego mieszkańców.

Na kondygnacji – 1 znajdą się 144 miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Dla zmotoryzowanych przewidziano również miejsca postojowe na zewnątrz.

Poruszanie się wewnątrz budynków ułatwią szybkie cichobieżne windy obsługujące wszystkie kondygnacje: od garażu do poziomu dachu, gdzie zlokalizowany będzie użytkowy „zielony dach”*.

Osiedle Wolność będzie miało charakter osiedla zamkniętego. Podwyższony standard bezpieczeństwa zapewni system kamer oraz dozór fizyczny.
O tereny zielone oraz czystość zadba profesjonalna firma.

*Zielony dach – (dach odwrócony) to specjalne pokrycie dachowe, składające się z wielu warstw struktury z umieszczonym na jej wierzchu podłożem gruntowym, na którym dozwolone jest sadzenie roślin. Zielony dach jest powierzchnią biologicznie czynną. Forma sprzedaży powierzchni zielonego dachu do wyłącznego użytkowania. Dla zainteresowanych informacja w biurze sprzedaży.

Posted on 3 grudnia 2015 in Bez kategorii

Share the Story

About the Author

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top